Rádi by jsme poděkovali panu Šilhavíkovi za spolupáci při prodeji našeho domu. Většina komunikace probíhala ze zahraničí a pan Šilhavík byl profesionální a jeho rady nám pomohly uskutečnit prodej v rekordním čase. Pan Šilhavík také doporučil právníka, který pomohl s nadstandartní dokumentací v rámci pozemku a celkový proces byl tím pádem bez problémů. Ráda bych pana Šilhavíkovi a jeho skvělé služby doporučila a plánuji jeho služby v blízké budoucnosti znovu využít. Jeho profesionalita a znalost místního trhu jsou nesrovnatelné a umožnili rychlý a úspešný prodej.
Využili jsme služby pana Ing. Šilhavíka v rámci hned několika sfér najednou. Prodej našeho starého bytu, koupě nového většího bytu, vyřízení většího hypotečního úvěru u nové banky pro nás a rovněž i vyřízení úvěru pro novou kupující našeho bytu. To vše navíc v Praze. Dokonce i v "post covidovém" období, kdy to vypadalo, že situace pro nás není vůbec růžová, nehledě na šibeniční termíny, pan Šilhavík dokázal doslova nemožné a my bydlíme v novém. Tímto ještě jednou moc děkujeme a vřele doporučujeme!
V osobě Ing. Šihavíka jsme získali to, co není v dnešní době běžné a samozřejmé. Vysokou profesionalitu, spolehlivost a solidnost. Bylo nám potěšením s ním spolupracovat při úspěšném prodeji naší nemovitosti a v případě potřeby, bude první, koho oslovíme s žádostí o spolupráci.
S panem Šilhavíkem spolupracujeme již několik let. Jsme velmi spokojeni díky profesonialitě a vstřícnému přístupu
Dobrý den, pane Šilhavíku, chtěla bych Vám poděkovat za služby Vaší realitní kanceláře. Byla jsem velmi ráda, že jsem s Vámi mohla spolupracovat, děkuji za rychlý prodej mého bytu v Mikulově a za Vaše vstřícné jednání, rady a vedení celého prodeje. Přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených klientů.
Spolupráce s Ing. Šilhavíkem proběhla na velmi profesionální úrovni. Zprostředkování koupě bytu i zajištění financování pro nás bylo bezstarostné, a tak jsme se mohli plně soustředit na plánování rekonstrukce. Na základě rychlého a spolehlivého jednání jej mohu jedině doporučit.
S panem Šilhavíkem mám jen ty nejlepší zkušenosti a mohu jedině všem doporučit. Jeho služby a přístup převyšují běžné povinnosti realitní kanceláře. Zajistili mi bezproblémový prodej rodinného domu a od té doby naše vztahy překročily běžný rámec pracovních vztahů. I z těchto důvodů jsem panu Šilhavíkovi, s absolutní samozřejmostí, zadal další prodej nemovitosti. V neposlední řadě musím všem doporučit výbornou kávu, kterou Vám pan Šilhavík rád připraví.
S Ing. Šilhavíkem mám dlouholetou dobrou zkušenost, protože využívám jeho služeb finančního poradenství už od roku 2004. Proto jsem se s důvěrou na pana Šilhavíka obrátil také při prodeji dvou bytů naší rodiny a následně i s vyřízením hypotéky při koupi našeho rodinného domu. Všechno proběhlo bez jakýchkoliv problémů. Dodnes se na pana Šilhavíka s důvěrou obracím s řešením soukromých a nyní i firemních finančních otázek. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.
Pana Šilhavíka doporučuji všem, kteří řeší otázku bydlení. Nevěřila jsem, že je možné dát dohromady tak náročnou situaci, kterou jsme si s panem Šilhavíkem prošli. Konkrétně jsme současně prodávali 2 byty v Uherském Hradišti a kupovali RD v Buchlovicích. K tomu nám pan Šilhavík vyřídil potřebnou hypotéku, pojištění našeho nového domova a zajistil nám veškerý servis týkající se koupě a prodeje. Pan Šilhavík jedná na profesionální úrovni a co moc oceňuji je jeho přátelské jednání. Doporučuji všem !!!
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat panu Šilhavíkovi za perfektní práci!!! Využíváme jeho finanční poradenství více než 5 let a vždy nám jeho pomoc přinesla ovoce. Před půl rokem jsme se na pana Ing. Šilhavíka obrátili s prodejem našeho bytu a paralelně s ním jsme kupovali i rodinný domek, na který bylo zároveň potřeba vyřídit i úvěr. Nelehký oříšek. Je až s podivem, že v dnešní době lze narazit na solidní firmu se schopnými lidmi, kde serióznost a slušnost jdou ruku v ruce. Rozhodně budu Ing. Šilhavíka preferovat vždy, když budu potřebovat pracovat s nemovitostmi a bez "našeho" finančního a realitního poradce neuzavřu ani pojistku na auto. Ještě jednou děkujeme za vše.
Pan Ing. Šilhavík mně byl doporučen mou kolegyní z FN Brno. A opravdu nelituji. Prodej mého bytu v Brně proběhl rychle a hladce. Veškerou administrativu zvládl naprosto profesionálně, bez zbytečných průtahů, zajistil veškerý servis, včetně hypotéky pro kupující. Budu všem doporučovat. Nyní opět využívám jeho služeb při koupi nového bytu.
Pan Šilhavík mi pomohl uskutečnit prodej bytu, který se ukázal kvůli okolnostem velmi komplikovaný. Provedl mě celým procesem od začátku až do úspěšného konce, a to se vstřícným a profesionálním přístupem, navzdory překážkám, které se objevily. Jeho služby rozhodně doporučuji a bez váhání bych je volil i příště.
Jaroslava Šilhavíka jsem nejednou využil k nákupu i k prodeji nemovitosti. Mohu všem vřele doporučit osobitý a plně profesionální přístup nejen co se týká inzertní prezentace, ale také po stránce právních služeb. Vše vždy proběhlo přesně dle mých očekávání a byť již další nákup ani prodej nemovitosti aktuálně neplánuji, rád dále doporučuji svým přátelům, kteří mi dali za pravdu a taktéž byli se zmíněnými službami velmi spokojeni.
Upřímné poděkování za velmi profesionální přístup a služby. Ing. Šilhavík s kolegou Mgr. Adámkem mi velmi pomohli s prodejem nemovitostí, kdy i zpracování inzertní prezentace bylo na velmi vysoké profesionální úrovni. S prodejem nemovitostí byla úzce spjata i následná návaznost se zprostředkováním koupě nemovitosti v Brně, která by vyhovovala mým představám a specifickým potřebám. Povedlo se na více než výbornou! Realitní kancelář Rubiko a výše zmínění pánové mě velmi mile překvapili svým nadmíru vstřícným přístupem, enormním přehledem v oblasti realitního i finančního trhu, svou odborností a čestným jednáním. Také maximální flexibilita a vytrvalost jsou další z jejich mnoha předností. Realitní kancelář mi nabídla a zajistila komplexní servis po celou dobu spolupráce, kdy jsem se mohla stoprocentně spolehnout na dané slovo, finanční i právní poradenství a následně na profesionální právnické úkony. Profi pojištění nové nemovitosti bylo ve finále velmi příjemným překvapením. Realitní kancelář Rubiko, vedenou panem jednatelem Ing. Šilhavíkem, mohu vždy všem vřele doporučit. Děkuji za skvělou spolupráci a přeji mnoho úspěchů a mnoho dalších spokojených klientů!

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů