Jmenuji se Jaroslav Šilhavík a od roku 2005 se věnuji problematice prodeje nemovitostí.

Rád vám pomohu a poradím s jakýmkoliv realitním problémem.

Od roku 2000 pracuji jako finanční analytik. Od samotného počátku se úzce specializuji na financování prodeje nemovitostí. Proto pro mne bylo naprosto přirozené se se svými klienty začít bavit nejenom "za kolik a s jakou splátkou", ale hlavně - jak má vaše vysněné bydlení vlastně vypadat. 

V roce 2005 jsem proto rozšířil své aktivity na realitní činnost. Své zkušenosti v oblasti zprostředkování financování uplatňuji také u svých realitních klientů pro jejich maximální pohodlí, komfort a úsporu nákladů a času.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Používám profesionální techniku pro fotografování nemovitostí, spolupracuji s renomovanými bytovými architekty, točím videoprohlídky, vlastním techniku pro 3-D skenování interiérů, vytvářím Home staging, pracuji na sociálních sítích, tvořím individuální reklamní kampaně... Vše s jasným cílem: Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Abych měl pro své klienty ještě více možností, spojil jsem síly s realitní kanceláří eDO Reality. A protože mám rád výzvy, s pokorou jsem přijal pozici obchodního ředitele, díky které mohu své zkušenosti předávat svým profesně mladším kolegům a podílet se na vývoji celé realitní kanceláře. 

 

PROČ VZNIKLY TYTO STRÁNKY?

Protože vím, že když dva dělají totéž, nikdy to totéž není. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je, řekněme, nemalý. Prosím, přečtěte si jak pracuji, mé tipy a články, stáhněte si můj e-book. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Záleží mi na tom, abych odvedl špičkovou práci a můj klient byl plně spokojený. 

Dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za dobu, po kterou se v tomto oboru pohybuji, jsem se naučil, že je důležité si s klienty vybudovat vzájemný respekt a umět se s nimi bavit. Se mnou se zkrátka vždy a na všem domluvíte…  

Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u šálku kávy.

Ing. Jaroslav Šilhavík
23 +
let zkušeností v oboru
2450 +
spokojených klientů z oblasti realitní činnosti nebo financování
980 +
realizovaných zakázek prodeje

Proč právě se mnou?

JDU S DOBOU

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje, propracovaný marketing a špičkové služby

RYCHLE A BEZPEČNĚ

Minimalizuji vaše rizika. Provedu vás celým procesem prodeje - rychle a bezpečně

ZDARMA

Osobně si vážím důvěry, kterou do mě prodávající vkládá. Je to pro mě velký závazek.
Dříve, než se rozhodnete prodávat, zvu vás na kávu a konzultaci

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů