KROK 1. 

Vybírejte makléře, který svou profesi vykonává. Možná to zní zvláštně, ale je to tak. Mnoho realitních makléřů dělá tuto profesi jen tak mimochodem, na internetu najdete sotva jejich fotografii, telefon a email. Hledejte makléře, který prokazatelně svou práci dělá, má na internetu nabídku nemovitostí, vlastní internetové stránky a nabízí vám o sobě a způsobu své práce dostatek informací.

KROK 2. 

Jistě chcete makléře, který svou profesi ovládá. Stejný požadavek budete mít na svého doktora před operací či zubaře. Proto hledejte profesionála, který vám dokáže vysvětlit svoji přidanou hodnotu. Přoč právě on by vám měl vaši nemovitost prodat. V čem je lepší, než makléři další. V čem je jeho přidaná hodnota. Přesvěčte se na výčtu alespoň některých jeho prodaných nemovitostí, seznamte se s kvalitou jeho práce a referencí spokojených klientů.

KROK 3.

Každý profesionál se ve svém oboru vzdělává. Hledejte makléře, který na sobě pracuje, neustále se zlepšuje, navštěvuje kurzy a získává praxi. Makléře, který využívá nejmodernější technologie a nástroje, rozumí marketingu, reklamě a zkrátka jde s dobou. Makléře, který nejenom že nabízí nemovitosti k prodeji, ale prostě umí prodávat nemovitosti. Protože i v našem oboru platí, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž.

 

A v neposlední řadě hledejte makléře, který vám rád prostě jen nezištně poradí. Chcete znát tržní cenu své nemovitosti? Potřebujete jen s něčím poradit? Dobrý makléř se pozná i podle toho, že vám rád poradí. Zda se pak rozhodnete svěřit jemu svou nemovitost do prodeje, je pouze na vašem uvážení.

 

Máte jakýkoli dotaz? Neváhejte se mě zeptat. Jsem tu pro vás.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů