Když dva makléři dělají totéž. Nikdy…
2. 1. 2018

Když dva makléři dělají totéž. Nikdy…

V práci realitního makléře platí více než kdekoli jinde ono známé přísloví: Když dva dělají totéž, nikdy to není totéž.

Lidé si mé služby objednávají z mnoha důvodů. Jeden je ale opravdu velmi důležitý. Jejich nemovitost prodám za více, než by to zvládli sami, nebo většina realitních makléřů. Ano, protože, když dva dělají totéž…

A co by tedy měl mít takový správný inzerát, aby byl makléř vnímaný jako profesionál? Vše, co umožňují inzertní servery. Tedy:

  • Výstižný a čtivý text (dva řádky je málo, román zase moc)
  • Kvalitní fotografie (v počtu ani moc, ani málo)
  • Makléře včetně jeho podobizny (otazník či silueta působí nedůvěryhodně)
  • Video prohlídka (inzerát má až o stovky % větší návštěvnost)
  • A klidně ještě něco navíc, jako půdorysy a podobně.

Podívejte se pro zajímavost na fotografii výše a lehce zjistíte, že rozdíly v práci makléřů bývají velké.

Nejde o to „kolegu makléře“ pranýřovat či dokonce pomlouvat. Mým cílem bylo jen poukázat, že svou práci se snažím vykonávat na profesionální úrovni tak, aby přinášela klientům maximální užitek.

Budete-li chtít ukázat, co vše pro vás umím zajistit a kolik na tom vyděláte, neváhejte se na mě obrátit. Těším se na viděnou.

 

Ing. Jaroslav Šilhavík
Autor: Ing. Jaroslav Šilhavík

 Jmenuji se Jaroslav Šilhavík a od roku 2005 se naplno věnuji prodeji nemovitostí. Práce v realitách mě baví a dělám ji tak, jak se má – profesionálně, spolehlivě a s maximálním nasazením. Rád vám pomohu s jakýmkoli realitním problémem.

Používám špičkovou techniku na focení, natáčím videoprohlídky, skenuji interiéry ve 3D, dělám Home staging a spolupracuji s bytovými architekty. Jsem aktivní na sociálních sítích a tvořím cílené reklamní kampaně.

Sleduji nejnovější marketingové trendy, aby měl prodej vaší nemovitosti náskok. A protože chci klientům nabídnout ještě víc, spojil jsem se s eDO Reality. Přijal jsem výzvu stát se obchodním ředitelem – díky tomu můžu své zkušenosti předávat kolegům a pomáhat rozvíjet celou kancelář.

To všechno dělám s jediným cílem:

Prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a za co nejvyšší cenu – k vaší plné spokojenosti.

Rád vám o tom všem povím víc osobně.

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti

7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti
zpracováním osobních údajů