Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dva stavební pozemky s chatou u Brněnské přehrady

dvě stavební parcely tvořící jeden funkční celek

každá se samostatným přístupem

o celkové výměře 1.823 m2

s úžasným výhledem na Brněnskou přehradu

Popis nemovitosti

Neopakovatelná příležitost prodeje dvou stavebních pozemků s výhledem na Brněnskou přehradu – Brno Kníničky. Oba pozemky na sebe vzájemně navazují a tvoří jeden funkční celek, avšak každý z nich má svůj samostatný přístup. Na větším pozemku se nachází zděná rekreační chata o zastavěné ploše 46 m2. Přístup je zajištěn po obecní zpevněné komunikaci. U vstupu na spodní pozemek se nachází parkovací stání za posuvnou ocelovou pozinkovanou bránou. Pozemek je dlouhá léta využíván k rekreaci, pravidelně pečlivě udržován a opečováván. Oceníte precizní zahradní architekturu, skalky, okrasné květiny a keře, ale také zahradu s ovocnými stromy. V horní části pozemku, mírně svažitého – téměř rovinatého terénu, je prostorný udržovaný trávník s úžasným výhledem na Brněnskou přehradu. Celý pozemek o výměře 1.121 m2 je oplocen, ve své horní části volně navazuje na druhý pozemek o výměře 702 m2. Tento pozemek již oplocen není, ze zadní strany končí opět obecní přístupovou cestou. Spodní pozemek má šířku 21,6 m, šířka spodního pozemku je 13,2 m.

Udržovaná chata je zděné konstrukce, částečně podsklepená, s plochou střechou. Do chaty se vstupuje skrz venkovní krytou terasu s hezkým výhledem na celou zahradu. Uvnitř chaty se nachází vstupní chodba, dvě komory, velká obytná místnost a menší kuchyňka. Ze zadní strany chaty se nachází přistavěná komora, z boční strany kamenný sklep. Na konci pozemku je situována dřevěná kůlna na zahradní nářadí a suché WC. Chata je připojena k veřejné elektrické síti. Velkou výhodou je vlastní splašková kanalizace na hranici pozemku vybudována na vlastní nákaldy majitele. Plyn rovněž na hranici pozemku, přípojka však realizována není. Voda je v současnosti řešena provizorně od souseda, možností trvalého připojení vody je vícero, rád poskytnu více informací osobně.

Dle platného územního plánu lze v této lokalitě realizovat rekreační objekt se zastavěnou plochou max. 50 m2 a obestavěným prostorem 230 m3. Stavět lze přízemní podsklepenou budovu s obytným podkrovím. Právě projednávaná změna územního plánu předpokládá zastavěnou plochu až 80 m2. S ohledem na dva samostatné pozemky lze tyto podmínky uplatnit na každé z těchto dvou parcel.

Kupní cena

9.990.000,- Kč

plus odměna RK

 

 

Samozřejmostí je kompletní právní servis včetně advokátní úschovy kupní ceny.

V případě financování poskytnu srovnání aktuálních nabídek úrokových sazeb včetně individuálních slev a osobně vyřídím úvěr.

Kontakt

Ing. Jaroslav Šilhavík

j.silhavik@rubiko.cz

+420 603 168 629

www.jaroslavsilhavik.cz

www.rubiko.cz

dsc_7658_-_2_maly

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF