Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Novostavba kanceláře v centru města Brna

v novém bulváru vedle galerie Vaňkovka

 

s garážovým stáním pro dvě auta

 

v secesní budově s moderními technologiemi na  úsporu energií

 

Popis nemovitosti

Prodej novostavby kanceláře o podlahové ploše 107,14 m2 v centru města Brna. Jedná se o moderně navržený projekt přestavby secesní budovy v samotném centru města Brna s výhledem na jeho hlavní dominanty. Kancelář je nárožním secesním bytem, což podtrhuje jeho jedinečnost a atraktivitu. Součástí kupní ceny nejsou, ale dokoupit lze dvě garážové stání s vlastní nabíjecí stanicí pro elektromobily v podzemním podlaží budovy a dvě sklepní kóje.

Lokalita

Novostavba budovy se nachází v těsném sousedství s Galerií Vaňkovka a Paláce Trnitá. Jedná se o v těchto dnech realizovaný developerský projekt, který bude součástí nově vznikajícího širokého bulváru, spojujícího nové vlakové nádraží s centrem města Brna. Bulvár bude lemován domy s obchody a službami v přízemí, bude mít široké chodníky se stromořadími a tramvajovou, motorovou a cyklo dopravou. Dominantou této velmi atraktivní lokality bude nejenom výhled na samotný Petrov na horizontu bulváru.

Budova

Jedná se o citlivě zrekonstruovanou nárožní secesní budovu, která si zachová své specifické vysoké stropy kancelářských místností. Jednotka se nachází ve 4.NP sedmipodlažní budovy s výtahem. Samozřejmostí jsou technologie na úsporu energií. Teplo, případně i chlazení, zajistí centrální tepelná čerpadla, jejichž provoz bude řešen prostřednictvím fotovoltaických panelů na střeše budovy. Čerstvé klima v interiéru a současně další úsporu energií zajistí centrální rekuperace vzduchu. Vytápění a chlazení bytu bude zajištěno dvoutrubkovou soustavou s nucenou cirkulací otopné a chladné vody.

Vybavení ateliéru

Okna budou dřevěná EURO s izolačním trojsklem. Podlahy masivní dubové, případně vinylové + velkoformátová keramická dlažba. Samozřejmostí budou nadstandardní zařizovací předměty a vybavení sociálního zázemí.

Kolaudace se předpokládá v listopadu 2023, možnost nastěhování do konce roku.

Kupní cena

12.490.000,- Kč

včetně DPH, právního servisu a odměny RK

 

Samozřejmostí je kompletní právní servis.

V případě financování poskytnu srovnání aktuálních nabídek úrokových sazeb včetně individuálních slev a osobně vyřídím úvěr.

K dispozici návrh na zařízení bytu od bytového architekta s možností další spolupráce.

Kontakt

Ing. Jaroslav Šilhavík

jaroslav.silhavik@edoreality.cz

+420 603 168 629

www.jaroslavsilhavik.cz

www.edoreality.cz

0y0a9000

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF