Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


3+1 Brno Líšeň - ulice Jírova

Prostorný rodinný třípokojový byt v osobním vlastnictví v Brně Líšni.

Klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v blízkosti MHD.

Do okolní přírody to budete mít doslova pár kroků.

Popis nemovitosti

Prodej prostorného rodinného bytu 3+1 v OV na ulici Jírova – Brno Líšeň. Bytová jednotka o výměře 73 m2 se nachází ve druhém patře (3.NP) panelového bytového domu s výtahem. Byt je ve velmi dobrém stavu s průběžnými rekonstrukcemi. Všechny pokoje jsou samostatně přístupné z chodby, navzájem neprůchozí. Byt je obývacím a dětským pokojem orientován na východní stranu do ulice, kuchyní a ložnicí na stranu západní. Bytový dům je situován uprostřed ulice Jírova, mimo rušné komunikace, což skýtá absolutní ticho a klid. V blízkosti zastávka tramvaje a dalších autobusových linek, potraviny, mateřská školka i základní škola.

 

DISPOZICE:

- Obývací pokoj 22 m2.

- Dětský pokoj 12 m2.

- Ložnice 12 m2.

- Kuchyň 11 m2.

- Koupelna 3 m2.

- WC 1 m2.

- Chodba 10 m2.

- Sklepní kóje 2 m2.

 

STAV A VYBAVENÍ:

Kuchyňská linka včetně spotřebičů – plynový sporák s elektrickou troubou, myčka, digestoř, mikrovlnná trouba. Lednice je zabudovaná do vestavných skříní v chodbě. Okna plastová, vstupní dveře do bytu zcela nové bezpečnostní. Podlaha – keramická dlažba v kuchyni a chodbě, v obývacím pokoji plovoucí podlaha, v dětském pokoji a ložnici koberec. Na chodbě prostorné vestavné skříně. Jádro původní, opláštěno ze strany chodby laminátovou dřevotřískovou deskou, zevnitř keramický obklad a dlažba. V koupelně vana s umývadlem, WC samostatně. Ohřev TUV a vytápění – dálkové, termoregulační ventily, měřiče tepla na topných tělesech. Bytový dům po kompletní revitalizaci včetně nového výtahu, střechy, zateplení fasády a výměny stupaček.

 

NÁKLADY NA PROVOZ:

- Náklady vůči SVJ 4.095,- Kč měsíčně (teplo, TUV, voda, fond oprav, ostatní poplatky).

- Elektřina 655,- Kč měsíčně.

- Plyn 150,- Kč měsíčně.

- Zálohy jsou po zohlednění všech přeplatků či nedoplatků.

- PENB - kategorie D, Měrná hodnota 108 kWh / m2 / rok

 

Samozřejmostí je kompletní právní servis včetně advokátní úschovy kupní ceny. V případě financování poskytnu srovnání aktuálních nabídek úrokových sazeb včetně individuálních slev a osobně zařídím úvěr. Jako bonus nabízím konzultaci s naším bytovým architektem.

 

KUPNÍ CENA 4.100.000,- Kč

Videoprohlídka

Něco málo o Líšni a okolí

Líšeň je historický městys a od roku 1990 pod názvem Brno-Líšeň také městská část na východě statutárního města Brna. Líšeň lze rozdělit na starou (původní zástavba) a novou Líšeň (sídliště vybudované 80. letech 20. století).

dsc_0408

 

Nejbližší zastávka tramvaje - Jírova - je vzdálena doslova pár kroků od domu. Zde se nachází také úřad městské části, nákupní středisko a řada restaurací a hospůdek. Nedaleko domu je rovněž několik základních a mateřských škol, zdravotní středisko a ostatní občanská vybavenost.

dsc_0413 dsc_0414

 

Nejenom děti si velmi rychle oblíbí nedávno vybudovaný park a víceúčelové hřiště v Rokli.

dsc_0419  dsc_0421 dsc_0423 dsc_0422 

 

Milovníci procházek do přírody či cyklistiky zajisté ocení právě Líšeňské okolí. V severní části katastru Líšně se nacházejí poměrně rozsáhlé lesy a zasahuje sem jižní část CHKO Moravský kras. Na východní hranici katastru se nachází překrásné Mariánské údolí, jež je často využíváno ke kulturním účelům, a Brňany využíváno k rekreaci a relaxaci.

dsc_0444 dsc_0442

 

Za zmínku rovněž stojí přírodní památka Velká Klajdovka, jež je součástí jižního svahu Hády. Krom příjemné procházky a odpočinku nabízí snad nejkrásnější a nejucelenější výhled na město Brno.

dsc_0425 dsc_0426

Kontakt

Ing. Jaroslav Šilhavík

j.silhavik@rubiko.cz

603 168 629

www.jaroslavsilhavik.cz

www.rubiko.cz

dsc_7658_-_2_maly

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF